| Osa numero | AP2191AFM-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vaihtotyyppi | USB Switch |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Lähdön kokoonpano | High Side |
| Tulostyyppi | P-Channel |
| liitäntä | On/Off |
| Jännite - Kuormitus | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1.5A |
| Rds On (Typ) | 90 mOhm |
| Syötteen tyyppi | Non-Inverting |
| ominaisuudet | Status Flag |
| Vianmääritys | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | U-DFN2018-6 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 3.3V 0.6A SOT223
Varastossa: 16000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 1.2V 0.6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 4.8V 0.6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 1.2V 0.6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 3.3V 0.6A SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 2.5V 0.6A SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.6A SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC USB SWITCH 2.45A CURR 8MSOP
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC USB SWITCH 2.45A CURRENT 8SOP
Varastossa: 10000