| Osa numero | AP2001SL-U |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tulostyyppi | Transistor Driver |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Lähtövaiheet | 1 |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 3.6 V ~ 40 V |
| Taajuus - Kytkentä | 1kHz ~ 500kHz |
| Täyttökierros (maksimi) | - |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Clock Sync | No |
| Sarjaliitännät | - |
| Ohjausominaisuudet | Dead Time Control |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOP |