| Osa numero | 2W005G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Single Phase |
| tekniikka | Standard |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 2A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.1V @ 2A |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 50V |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 4-Circular, WOG |
| Toimittajan laitepaketti | WOG |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE BRIDGE 2A 50V 1PH WOG
Varastossa: 3452
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE BRIDGE 2A 200V 1PH WOG
Varastossa: 1736
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE BRIDGE 2A 100V 1PH WOG
Varastossa: 1034