| Osa numero | 2DB1697-13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 2A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 12V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 180mV @ 50mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 270 @ 200mA, 2V |
| Teho - Max | 900mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 140MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89-3 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 32V 1A SOT89-3
Varastossa: 710000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 32V 1A SOT89-3
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 25V 1A SOT89-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 32V 2A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Ametherm
Kuvaus: NTC THERMISTOR 1K OHM 10% DISC
Varastossa: 320