| Osa numero | MR16CWSP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED Module |
| Väri | White, Cool |
| CCT (K) | 5600K |
| Aallonpituus | - |
| kokoonpano | Round |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | - |
| Nykyinen - Testi | 350mA |
| Lämpötila - Testi | - |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | - |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | - |
| Nykyinen - Max | 700mA |
| CRI (värintoistoindeksi) | - |
| Katselukulma | 7° |
| ominaisuudet | - |
| Koko / ulottuvuus | 49.75mm Diameter |
| Korkeus | 52.25mm |
| Valoa lähettävä pinta (LES) | - |
| Linssityyppi | - |
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 10K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Varastossa: 9
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100 OHM 0.175W 0.05% AXIAL
Varastossa: 8
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100 OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Varastossa: 47
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100 OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Varastossa: 160
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100K OHM 0.175W 0.05% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100K OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 1.0K OHM 0.175W 0.05% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 10K OHM 0.175W 0.05% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 10K OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Varastossa: 0