| Osa numero | LSP9BXXX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | LED Engine |
| Väri | Blue |
| CCT (K) | - |
| Aallonpituus | 455nm |
| kokoonpano | Round |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | - |
| Nykyinen - Testi | - |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.42V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | - |
| Nykyinen - Max | 350mA |
| CRI (värintoistoindeksi) | - |
| Katselukulma | - |
| ominaisuudet | - |
| Koko / ulottuvuus | 90.00mm Diameter |
| Korkeus | 15.50mm |
| Valoa lähettävä pinta (LES) | - |
| Linssityyppi | - |
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED MULTI TOPLED 4PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 120V
Varastossa: 8
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA MNT 240V LNG
Varastossa: 63
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA 240V L/N/G
Varastossa: 27
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 240VAC
Varastossa: 19
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 240VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 240VAC
Varastossa: 0