| Osa numero | CDUL335DMX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Constant Current |
| topologia | AC DC Converter |
| Lähdöiden määrä | 3 |
| Jännite - Tulo (min) | 110VAC |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 240VAC |
| Jännite - lähtö | 4.8 ~ 48 V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 350mA |
| Teho (wattia) | 54W |
| Jännite - eristäminen | - |
| himmennys | PWM |
| ominaisuudet | Remote On/Off, SCP |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 40°C |
| tehokkuus | - |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 12.20" L x 2.17" W x 1.77" H (310.0mm x 55.0mm x 45.0mm) |