| Osa numero | 6573009803F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Green |
| Objektiivin väri | - |
| Objektiivin läpinäkyvyys | - |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 12 V ~ 32 V |
| nykyinen | 24mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.69" (17.53mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 17.80mm |
| Millicandela Rating | 1960mcd |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | - |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED 17.48MM COOL WHITE PNL MOUNT
Varastossa: 507
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED RT ANGLE INDICATOR ASSEMBLY
Varastossa: 28
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED RT ANGLE INDICATOR ASSEMBLY
Varastossa: 28
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED RT ANGLE INDICATOR ASSEMBLY
Varastossa: 25
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED RT ANGLE INDICATOR ASSEMBLY
Varastossa: 0