| Osa numero | 5988320102F |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 160° |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| Aallonpituus - hallitseva | 625nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, No Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 1208 |
| Koko / ulottuvuus | 3.20mm L x 1.50mm W |
| Korkeus (maksimi) | 1.00mm |