| Osa numero | 5952301002NF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| Aallonpituus - huippu | 560nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 70mA |
| Millicandela Rating | 19mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 1.83mm x 1.73mm |
| Jännitearvot | 2.1V |
| Asennustyyppi | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG GREEN 50'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BLUE 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BLACK 50'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG RED 50'
Varastossa: 11
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG VIOLET 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE DBL COATED H-DUTY 3/4"X15YD
Varastossa: 56