| Osa numero | 593202020002F |
|---|---|
| Osan tila | Last Time Buy |
| Väri | Red (x 3) |
| Aallonpituus - huippu | 628nm |
| kokoonpano | 3 High |
| nykyinen | 10mA |
| Millicandela Rating | 6mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 2V |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RED/RED/RED SMD
Varastossa: 51
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RED/RED/YLW SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RED/GRN/YLW SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RED/RED/RED SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RED/RED/YLW SMD
Varastossa: 0