| Osa numero | 5923232002F |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Red, Yellow (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | - |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 6.5mcd |
| Katselukulma | 40° |
| Linssityyppi | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 2V |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 6COND 28AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 6COND 28AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 6COND 28AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SENSOR REED SW SPST-NC W LEADS
Varastossa: 0