| Osa numero | 5710123104F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green (x 1), Yellow (x 1) |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 590nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 8mcd Yellow |
| Katselukulma | 70° |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 1.80mm |
| Jännitearvot | 2.2V Green, 2.1V Yellow |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG BLACK 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE HOLDER RADIAL 250V 6.3A PCB
Varastossa: 4044