| Osa numero | 5700100233F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green (x 1), Yellow (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 590nm |
| kokoonpano | 3 High |
| nykyinen | 25mA Green, 30mA Yellow |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 8mcd Yellow |
| Katselukulma | 70° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 2.03mm |
| Jännitearvot | 2.2V Green, 2.1V Yellow |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |