| Osa numero | 5670102F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green (x 1), Blank (x 1) |
| Aallonpituus - huippu | 562nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 4.3mcd |
| Katselukulma | 104° |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 4.00mm x 2.00mm |
| Jännitearvot | 2.1V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 6POS MALE PIN
Varastossa: 58
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 4POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 3POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 4POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 2POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 3POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 1POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 2POS WATERPROOF
Varastossa: 0
Valmistaja: EDAC Inc.
Kuvaus: CONN HOUSING 1POS WATERPROOF
Varastossa: 0