| Osa numero | 5612101080F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| Aallonpituus - huippu | 635nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 10mA |
| Millicandela Rating | 7mcd |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 2.2V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED 5MM VERT HE DIFF RED PC MNT
Varastossa: 1684
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED 5MM VERT HE DIFF RED PC MNT
Varastossa: 1220
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED 5MM VERT HE DIFF RED PC MNT
Varastossa: 0