| Osa numero | 5595101803F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | Vf (Typ), If (Max) |
| Jännite | 2.1V |
| nykyinen | 25mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.25" (6.35mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Millicandela Rating | 34mcd |
| Aallonpituus - huippu | 650nm |
| Katselukulma | 50° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL RED DIFF SNAP-IN 6"LD
Varastossa: 900
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN RED PVC FREE
Varastossa: 295
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL RED DIFF SNAP-IN STR
Varastossa: 1215
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED SNAP-IN PANEL 5MM 3V RED
Varastossa: 1191
Valmistaja: 3M
Kuvaus: THERM PAD 5595 210X300MM 1.0MM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: THERM PAD 5595 210X300MM 1.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: THERM PAD 5595 210X300MM 2.0MM
Varastossa: 0