| Osa numero | 5583001007F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Green, Red |
| Objektiivin väri | - |
| Objektiivin läpinäkyvyys | - |
| Arvioinnit | Vf (Typ), If (Max) |
| Jännite | 2V Green, 1.9V Red |
| nykyinen | 20mA Green, 20mA Red |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.16" (4.06mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Millicandela Rating | 8.7mcd Green, 5.6mcd Red |
| Aallonpituus - huippu | 565nm Green, 630nm Red |
| Katselukulma | 200° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: IND SNAP-IN PANEL MNT RED/GREEN
Varastossa: 968
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL IND RED/GRN SNAP-IN
Varastossa: 862
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN RED/GRN PVC FREE
Varastossa: 230
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL IND RED/GRN SNAP-IN
Varastossa: 221
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL SNAP-IN BI-CLR RED/GRN
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN RED/GRN PVC FREE
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PANEL SNAP-IN BI-CLR RED/GRN
Varastossa: 0