| Osa numero | 5530188F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Blue (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 428nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 10mA |
| Millicandela Rating | 12.5mcd |
| Katselukulma | 70° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 3.5V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |