| Osa numero | 5505707002F |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Yellow (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 583nm |
| kokoonpano | 2 Wide |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 140mcd |
| Katselukulma | 24° |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 2.2V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM RED DIFF VERT QUAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD
Varastossa: 0