| Osa numero | 5505604F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| Aallonpituus - huippu | 565nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Katselukulma | 24° |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 2.3V |
| Asennustyyppi | Through Hole |