| Osa numero | 5219829F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Amber |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 3975mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.15V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 30° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 592nm |
| Aallonpituus - huippu | 594nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | 5mm |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 8.90mm |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 14' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Varastossa: 0