| Osa numero | FIT0396-B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Konttityyppi | Box |
| Koko / ulottuvuus | 4.252" L x 2.756" W (108.00mm x 70.00mm) |
| Korkeus | 1.299" (33.00mm) |
| Alue (L x K) | 11.7" (75cm) |
| Design | Hand Held, End Panel and Cover |
| materiaali | Plastic, ABS |
| Väri | Black |
| Paksuus | 0.079" (2.00mm) |
| ominaisuudet | Banana PI, PCB Supports |
| Arvioinnit | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBING 4" CLEAR 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: DFRobot
Kuvaus: SHARP IR SENSOR MOUNTING BRACKET
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEATSHRINK MULTICOL BULK
Varastossa: 18