Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount AC DC -muuntimet VOF-10B-S12
CUI Inc. VOF-10B-S12
Osa numero
VOF-10B-S12
Valmistaja
CUI Inc.
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC -muuntimet
CUI Inc
    6.01000/pcs
  • 5 pcs
    5.92500/pcs
  • 10 pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero VOF-10B-S12
Osan tila Active
Tyyppi Open Frame
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Syöttö 85 ~ 264 VAC
Jännite - lähtö 1 12V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 850mA
Teho (wattia) 10W
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet DC Input Capable, Universal Input
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
tehokkuus 82.32%
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 4-DIP Module
Koko / ulottuvuus 1.91" L x 0.92" W x 0.81" H (48.6mm x 23.3mm x 20.5mm)