| Osa numero | VOF-10B-S12 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Open Frame |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Syöttö | 85 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 12V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 850mA |
| Teho (wattia) | 10W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | DC Input Capable, Universal Input |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| tehokkuus | 82.32% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 4-DIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 1.91" L x 0.92" W x 0.81" H (48.6mm x 23.3mm x 20.5mm) |