| Osa numero | GF0668B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | - |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 94dB |
| Teho - Nimetty | 3W |
| Teho - Max | 5W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round, Square Frame |
| Materiaali - kallo | Paper |
| Materiaali - Magneetti | Ferrite |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 2.598" L x 2.598" W (66.00mm x 66.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.154" (29.30mm) |