| Osa numero | DPD120080-P9P |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 12V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 800mA |
| Teho (wattia) | 9.6W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 3.70" L x 2.32" W x 1.81" H (94.0mm x 59.0mm x 46.0mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Varastossa: 0