| Osa numero | DPD090010-P9N-SZ |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 9V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 100mA |
| Teho (wattia) | 900mW |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Negative Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm) |