| Osa numero | TS122F11CDT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Taajuus | 12.288MHz |
| Taajuusvakavuus | ±10ppm |
| Taajuusoleranssi | ±10ppm |
| Kuormituskapasiteetti | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Käyttötapa | Fundamental |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | HC49/US |
| Koko / ulottuvuus | 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.169" (4.30mm) |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0