| Osa numero | 761-1-R270 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piirin tyyppi | Bussed |
| Vastus (Ohmit) | 270 |
| Toleranssi | ±2% |
| Vastusten määrä | 15 |
| Pinssien lukumäärä | 16 |
| Teho per elementti | 150mW |
| Lämpötilan kerroin | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Sovellukset | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.140" (3.56mm) |
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 8017
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 2269
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL SATA EXT 7WIRE SHIELD 1M
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL SATA EXT 7WIRE SHIELD .75M
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: LCM CONTROL CONN MATING HARNESS
Varastossa: 455