| Osa numero | 4100-063 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Low Pass |
| Suodattimen tilaus | 3rd |
| tekniikka | LC (Pi) |
| Kanavien määrä | 1 |
| Keskusta / katkaisutaajuus | - |
| Vaimennuksen arvo | 35dB @ 100MHz |
| Vastus - kanava (ohmit) | - |
| nykyinen | 10A |
| arvot | C = 1500pF |
| ESD-suojaus | No |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Sovellukset | Data Lines for Mobile Devices |
| Jännite - Nimellisjännite | 380V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Eyelet - PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 0.130" Dia x 0.600" L (3.30mm x 15.24mm) |
| Korkeus | - |