Koti Tuoteseloste releet Solid State Relays DC60D40C
Crydom Co. DC60D40C
Osa numero
DC60D40C
Valmistaja
Crydom Co.
Kuvaus
RELAY SSR DC OUT 40A 4-32VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Relays
Crydom Co.
    48.32525/pcs
  • 10 pcs
    48.32500/pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DC60D40C
Osan tila Active
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Tulostyyppi DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 9 mOhm
Kuormitusvirta 40A
Jännite - Syöttö 4 ~ 32VDC
Jännite - Kuormitus 1 ~ 48 V