| Osa numero | WMC2D82K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 8200pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 250V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.185" Dia x 0.532" L (4.70mm x 13.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | High Pulse, DV/DT |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2200PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 471
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 313
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 6800PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 1929
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2700PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 3300PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 4700PF 10% 80VDC AXIAL
Varastossa: 0