| Osa numero | TAS565K035P1C-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 5.6µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Hermetically Sealed |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | C |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO 125W STER D 64HTQFP
Varastossa: 74
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 20W D 56TSSOP
Varastossa: 3010
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO 125W STER D 64HTQFP
Varastossa: 2340
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 20W D 56TSSOP
Varastossa: 2240
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 20W D 56TSSOP
Varastossa: 2240
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 20W D 56TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO 125W STER D 64HTQFP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 20W D 56TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION MODULE FOR TAS5602
Varastossa: 0