| Osa numero | TAC825K035P06 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 8.2µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | 6 |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 8.2UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 82UF 10V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 8.2UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0