| Osa numero | SS100M025ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 19.9 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 33mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 36.3mA @ 1kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.079" (2.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.276" (7.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0