Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit SLP221M350A4P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) SLP221M350A4P3
Osa numero
SLP221M350A4P3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero SLP221M350A4P3
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.508 Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.05A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.54A @ 20kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.866" Dia (22.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)