| Osa numero | SLP101M350A1P3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 100µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 350V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.317 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 690mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.01A @ 20kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.063" (27.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.387" NYLON NRTL
Varastossa: 4886
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.493" NYLON NRTL
Varastossa: 3921
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.718" NYLON NRTL
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.410" NYLON NRTL
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.396" NYLON NRTL
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.316" NYLON NRTL
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.300" NYLON NRTL
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: SNAP LOCK PIN 0.257" NYLON NRTL
Varastossa: 0