| Osa numero | SKA331M050 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 450 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 433mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 497.95mA @ 1kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL
Varastossa: 0