| Osa numero | SCRN256R-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 2000Vpk (2KVPK) |
| Jännitearvot - DC | - |
| Dielektrinen materiaali | Paper, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
| Koko / ulottuvuus | 4.560" L x 3.750" W (115.82mm x 95.25mm), Lip |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 5.810" (147.57mm) |
| päättyminen | Screw Terminals |
| Lyijyväli | 2.000" (50.80mm) |
| Sovellukset | Commutation; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 20UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 100
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 20UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 50UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 30UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 30UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 3UF 10% 600VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 5UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2UF 10% 600VPK SCREW
Varastossa: 0