| Osa numero | SCRN210R-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 50µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 200Vpk |
| Jännitearvot - DC | - |
| Dielektrinen materiaali | Paper, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
| Koko / ulottuvuus | 3.660" L x 1.970" W (92.96mm x 50.04mm), Lip |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 5.810" (147.57mm) |
| päättyminen | Screw Terminals |
| Lyijyväli | 1.380" (35.05mm) |
| Sovellukset | Commutation; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 20UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 100
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 20UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 50UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 30UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 30UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10UF 10% 200VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 3UF 10% 600VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 5UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2UF 10% 400VPK SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2UF 10% 600VPK SCREW
Varastossa: 0