Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit ESRH221M0EB
Cornell Dubilier Electronics (CDE) ESRH221M0EB
Osa numero
ESRH221M0EB
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
    1.21005/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ESRH221M0EB
Osan tila Active
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 2.5V
ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus 3A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.161" (4.10mm)
Pinta-asennus maakoko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)