Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CDS19FD511JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CDS19FD511JO3
Osa numero
CDS19FD511JO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    0.91350/pcs
  • 150 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CDS19FD511JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 510pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.344" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.610" L x 0.140" W (15.50mm x 3.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.449" (11.40mm)