Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD6FC910FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD6FC910FO3
Osa numero
CD6FC910FO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 91PF 1% 300V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    2.88800/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD6FC910FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 91pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 300V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.173" (4.40mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.189" (4.80mm)