Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD6CD180DO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD6CD180DO3
Osa numero
CD6CD180DO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    1.75950/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD6CD180DO3
Osan tila Active
kapasitanssi 18pF
Toleranssi ±0.5pF
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.173" (4.40mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.173" (4.40mm)