Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD4FD101JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD4FD101JO3
Osa numero
CD4FD101JO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    2.37600/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD4FD101JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 100pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet RF, High Frequency
Koko / ulottuvuus 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.240" (6.10mm)