Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD183FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD183FO3
Osa numero
CD30FD183FO3
Kuvaus
CAP MICA 0.018UF 1% 500V RADIAL
    11.97380/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD183FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 0.018µF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.909" (23.10mm)