Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD16FD221JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD16FD221JO3F
Osa numero
CD16FD221JO3F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    0.93500/pcs
  • 10 pcs
    0.75650/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD16FD221JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 220pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.234" (5.94mm)
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss
Koko / ulottuvuus 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.461" (11.70mm)