Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD16FD152JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD16FD152JO3F
Osa numero
CD16FD152JO3F
Kuvaus
CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
    1.05300/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD16FD152JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 1500pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.234" (5.94mm)
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss
Koko / ulottuvuus 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.500" (12.70mm)