| Osa numero | 715P22396KA2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | - |
| Toleranssi | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | - |
| Dielektrinen materiaali | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.772" (19.60mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.689" (17.50mm) |
| Sovellukset | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: ORANGE DROP
Varastossa: 995
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Varastossa: 940
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 200VDC RAD
Varastossa: 367
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 5% 1.6KVDC RAD
Varastossa: 1585
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 5% 600VDC RADIAL
Varastossa: 1157
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Varastossa: 1055
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: ORANGE DROP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 10% 600VDC RAD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: ORANGE DROP
Varastossa: 0