Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta DC-tuulettimet F251R-12MB
Copal Electronics Inc. F251R-12MB
Osa numero
F251R-12MB
Valmistaja
Copal Electronics Inc.
Kuvaus
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC-tuulettimet
Copal Electronics Inc
    4.61000/pcs
  • 10 pcs
    4.39000/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero F251R-12MB
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite 12VDC
Koko / ulottuvuus Square - 25mm L x 25mm H
Leveys 10.00mm
Ilmavirta 2.1 CFM (0.059m³/min)
Staattinen paine 0.188 in H2O (46.8 Pa)
Laakerityyppi 1 Ball/1 Sleeve
Tuulettimen tyyppi Tubeaxial
ominaisuudet -
melu 20 dB(A)
Teho (wattia) 0.600W
RPM 10000 RPM
päättyminen 2 Wire Leads
Suojaus -
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)